Comitetul de selecție

Comitetul de selectare a proiectelor va lua deciziile de admitere, amânare sau respingere a proiectelor, în conformitate cu strategia de dezvoltare locală a zonei Valea Muntelui şi este alcătuit din:

Tabel cu componența Comitetului de Selecție și a membrilor supleanți:

 

Parteneri Publici - 0%

Parteneri Privați - 28,57%

Partener

Funcția în CS

Tip/Observații

S.C. Ovidiu Forest S.R.L.

 Membru Supleant

Societate Comercială

S.C. E.V.I. MEX Company S.R.L.

Membru

Societate Comercială

S.C. HAN S.R.L.

Membru Supleant

Societate Comercială

LERU ALINA ELENA I.I.

Membru

Întreprindere individuală

Societate Civilă - 71,43 %

Partener

Funcția în CS

Tip/Observații

Asociația pentru Educație și Dezvoltare Rurală ”Ioana Radu Rosetti”

 Membru Supleant

ONG

Asociația Crescătorilor de Animale ”Valea Muntelui”

Secretar

ONG

Asociația Crescătorilor de Animale ”Ghimeș”

Membru supleant

ONG

Asociația socio-culturală Dofteana

 Preşedinte

ONG

Asociația ”O șansă Școlii”

 Vicepreşedinte

ONG

Asociația Mugurașii Agășeni

Membru Supleant

ONG

Asociația Crescătorilor de Animale din Zona Montană Brusturoasa

Membru Supleant

ONG

Asociația ”Fabricat în Școala Mea”

Membru

ONG

 Asociaţia crescătorilor de bovine și ovine Lapoș

Membru Supleant

ONG

Parohia Ortodoxă Brusturoasa

Membru

Instituție de cult

Persoane fizice relevante (maxim 5%) – 0 %

COMITETUL DE SELECTARE A PROIECTELOR

  • Dana Camară  - Preşedinte;
  • Maria Asandei  - Vicepreşedinte;
  • Mărioara Merluscă  - Secretar;
  • Constantin Popa - Membru;
  • Paliștan Mariana - Membru;
  • Franț Mihaela - Membru;
  • Leru Elena Alina - Membru;

Membri supleanţi ai Comitetului de selectare a proiectelor vor fi următorii :

  • Ionel Dogaru;
  • Ionut Hanganu;
  • Antal Andraș;
  • Ecateriana Roxana Rață;
  • Benone Cadaru;
  • Adrian Buzescu;
  • Cristina Maria Atonoaie.

COMISIA DE CONTESTAŢII

Comisia de Contestaţii a proiectelor va relua deciziile de admitere, amânare sau respingere a proiectelor, în conformitate cu strategia de dezvoltare locală a zonei Valea Muntelui în urma efectuării procedurii de reevaluare şi este alcătuită din :

  • Sorin Lungu - Preşedinte
  • Madalina Boatca - Vicepreşedinte
  • Ionuţ Florin Zaharia - Secretar.

Membri supleanţi ai Comisiei de Contestatii vor fi urmatorii:

  • Palistan Mihai;
  • Carmen Gina Diaconu;
  • Constantin Rădulescu.